У 1938 р в м.Зейст в Нідерландах, Якоб Енн Дейк створює Dental Import & Export Company Dentimex. Продукція якої сьогодні експортується більш ніж 200 дистриб'юторами в більш ніж 75 країнах світу, і використовується, за підрахунками, 100 000 зубними техніками щодня!

    Розвиток акрилових матеріалів створило нові можливості для зубних протезів, які були ідеальною заміною для часто використовуваних гумових матеріалів. Містеру Дейку вдалося створити свій "магнум опус": він купує сировину у ICI і починає виробляти знімні протезні матеріали з використанням PMMA. Dentimex починає виробляти свій спеціальний продукт, який буде відомий всьому світу під назвою VERTEX (лат. "Найвища (досяжна) точка").

1940 рр. - початок експорту Vertex продукції в європейські країни. Через 10 років до компанії приєдналися сини Дейка Кіс і Ганс. В їхні обов'язки входило повсякденну діяльність торгової компанії Dentimex і розширення асортименту продукції Vertex. Через довгострокові ділові відносини з місцевими дистриб'юторами все більше і більше збільшувався експорт по всьому світу.

      Згодом виробничим потужностям потрібен був простір, тому незабаром був відкритий новий офіс і завод з виробництва. Розробка продуктів і подальше тестування безперервно проводиться в лабораторії. Стартує епоха швидкої полімеризації продуктів. Нові продукти, такі як Vertex були успішно впроваджені (при погрузці в гарячу воду і дозволяють прискорити процес полімеризації).

У 1970 р серед інновацій особливе місце зайняла продукція Self Curing Vertex. З початку 1980-х років до компанії приєднується 3-тє покоління родини Дейка. Це, в свою чергу, сприяє більш широкому розвитку бізнесу і асортименту продукції на постійній основі.

   У 1990-х роках  Ганс і Кіс йдуть на пенсію. На той час 3-е покоління вже обросло управлінськими навичками, і поступово почалася реструктуризація компанії, яка привела до створення нової Vertex-Dental. Вона виключно зосереджується на розробці продукту, виробництва, продажу по всьому світу матеріалів для протезів Vertex. Проте асортимент розширюється на нові розроблені продукти, як Vertex Acrybond і новий спектр ортодонтичних кольорів.

   Так як бізнес зростає, потреба у відділі забезпечення якості та законотворчої діяльності було просто необхідно. Всі продукти Vertex були сертифіковані і зареєстровані в усьому світі.

У 2002 була встановлена ​​нова управлінська команда, що дозволило організувати професійну організацію з чіткою структурою і нововведеннями управління експортом.

    Через пару років сталися певні зміни в структурі власності компанії: сімейні акції розділилися на три холдингу, відповідно: Джекі Дейк (50%), Рік Джейкобс (25%) і Конні Петерс Peterse (25%).

      Незабаром були запущені наступні інноваційні рішення: Quint Teeth - 5-шарова техніка забезпечила різноманітність, міцність, зносостійкість матеріалів для зубних протезів, ThermoSens - продукція ідеально підходить для пацієнтів з алергічними реакціями або іншим проблемам чутливості і т.д.

      З року в рік організаційна структура компанії вдосконалюється завдяки ефективної і дієвої команді професіоналів. Це сприяє досягненню основної мети компанії: стати провідним світовим виробником інноваційних продуктів для протезів і бути визнаними стоматологами як еталон для високотехнологічних рішень протезів з надійною роботою.

 Офіційний сайт : vertex-dental.com