vdw

Компанія заснована 1869 році В. Ціпперером. VDW виросла з фірми, що виробляє деталі і інструменти для годинників. Через 20 років фірма вже досягла успіху у виробництві високоточних деталей, і зі сталі були вперше вироблені перші В2 римери і перші пульпоекстрактори.

 VDW - це єдиний виробник в світі, що спеціалізується виключно на випуску продукції для ендодонтії. Цим пояснюється те, що всі нові віяння в ендодотіі знаходяться в сфері пильної уваги фірми. Виробництво організовано відповідно до вимог ISO 13485: 2003, що забезпечує високу якість всієї продукції і ефективну роботу сервісу. Вся продукція відповідає стандартам Медичної продукції 93/42 / EWG. Працюючи в постійному контакті з представниками стоматологічного суспільства ми підтримуємо і розвиваємо нові концепції і створюємо нові системи, призначені для поліпшення й оптимізації праці стоматологів.
    Сьогодні фірма пропонує повний спектр новітніх і традиційних засобів для обробки кореневих каналів: від електронних систем для визначення довжини до систем роторних, систем нікельтітанових інструментів та новітніх приладів для обтурації.

     Потреби і бажання стоматологів завжди в центрі нашої уваги.

Офіційний сайт: https://www.vdw-dental.com/en/