levante-

LEVANTE, народжена творчим генієм PININFARINA - це оригінальна лінія ручок MEDESY. ЕЛЕГАНТНІСТЬ, ЧИСТОСТЬ ЛІНІЙ, ІННОВАЦІЯ: відмінні значення, глибоко відбиті в ДНК PININFARINA. Чекаємо тепер і в Україні!

Італійське мистецтво

Від творчого генія PININFARINA походить LEVANTE, нова лінійка MEDESY. 
Як і назва вітру, що бере свій початок у серці Середземномор'я, колиска мистецтва, тому нова лінія MEDESY народилася там, де генерується найвишуканіший італійський дизайн.
Оскільки вітер може перетворитися з легкого вітру на значну силу за мить, то лінія LEVANTE гарантує як делікатність найвишуканішого комфорту, так і впевненість у максимальному зчепленні завдяки гармонії його форм і матеріалів.
ЕЛЕГАННІСТЬ, ЧИСТОТА ЛІНІЙ, ІННОВАЦІЯ - ось що характеризує значення стилю PININFARINA, були чудово застосовані також для вивчення та реалізації  проекту LEVANTE.

Проект

LEVANTE був створений за тим самим принципом скульптурних форм: ми почали з повного, поступово видаляючи зайве, щоб зосередити увагу на суті форми.
Ручка виражає точку зустрічі форми та технології, смаку та функціональності, повністю узгоджуючись з філософією PININFARINA, для якої "дизайн є інструментом для гуманізації інновацій".
Підхід до створення LEVANTE був двояким:
Удосконалення матеріалу, щоб зосередити увагу на ергономіці.
Дизайн продукту, який був знаковим.
Ручка LEVANTE - це ідеальний баланс між ергономічною ефективністю, яка оптимізує зчеплення, та дизайном, який підкреслює м'яку лінію, ідеально відповідає хвату руки.

Ергономіка

Мета проекту: створити новий дизайн, який міг би підтримувати точну функціональність ручки, а також підвищувати комфорт та ергономічність ручки, істотні характеристики для кінцевого споживача.
Різні етапи побудови LEVANTE, починаючи з детального аналізу характеристик подібних виробів на ринку, форми, ергономічності та фактурності поверхні. Ще більш точна оцінка ергономічної ефективності шляхом ретельного вивчення поверхні з метою оптимізації зчеплення пальців з конструкцією, яка пропонує цю мету. Нарешті, ретельне вимірювання сили зчеплення, тяги та обертання, необхідних під час використання самого об'єкта, все це дозволило створити оригінальну ручку з нетоксичного силікону, сертифікованого на харчові продукти, затвердженого FDA, високі властивості якого, дозволяють не ковзати у руці, завдяки спеціальній текстурі для більшого зчеплення навіть із рукавичками.
Трикутний профіль - дозволяє більш міцне зчеплення в передній частині ручки. Круглий профіль: делікатне натискання / обертання. Це дозволяє стоматологу вибирати вільніше, як тримати ручку.

Кольори

Серія LEVANTE випускається в яскравих кольорах. Колір позначає призначене використання інструменту, тим самим полегшуючи роботу професіонала.

Дизайн

PAOLO PININFARINA: «PININFARINA завжди захоплювалася новими технологіями. Дизайн - це інструмент гуманізації інновацій ".
LEVANTE - це ідеальне вираження італійського стилю: витонченість форм та гармонія в пропорціях, які виражають вишуканість у кожній деталі.
Оригінальну версію тексту Ви можете знайти на сайті виробника  levante.medesy.it

Новинки LEVANTE 

69381137 2739155866096918 1358302030338195456 o

 

izvlekatel7500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Інструмент для вилучення фрагментів 7500/20 та 7500/22

- для легкого і безпечного вилучення апікальних фрагментів
- альвеоли залишаються непошкодженими (в порівнянні з використанням кореневих елеваторів або щипців)
- навіть мінімальне обертання забезпечить добре захоплення
Для повної безпеки закріпіть інструмент за палець за допомогою нитки, протягнувши її в спеціальний роз'єм.

 Інструкція 

 

exomed

Набір Exomed для атравматичного вилучення зубів з або без коронок.

Інструкція 

 

Офіційний сайт: www.medesy.it

 

Зв'язок з менеджером https://www.facebook.com/InnaMedesy
Відділ імплантології: (096) 214-11-57, (098) 982-46-45