history

  

medesy New

Італійська компанія Medesy - виробник стоматологічних інструментів - веде свою історію з 1380 року. Уже тоді техніка, прогресуючи з року в рік, закладала міцний фундамент для розвитку мистецтва ковалів і ремісників. У місті Маньяго зі зростаючим попитом на інструменти, з обмеженням конкретних цілей, доповненням до функціональності естетичного зовнішнього вигляду, були створені і розроблені спеціальні "майстерні". Це і було початком виробництва кишенькових ножів, ножиць та інших хірургічних інструментів.
      На початку 19 століття мистецтво ковальської справи стало відігравати домінуючу роль в економіці міста, що пізніше прославило Маньяго як місто-виробник кращих інструментів. І сьогодні, виробництво інструментарію ґрунтується на цій традиції якості, яка переросла в цілу культуру.
      Розвиток виробництва і філософія маркетингу Medesy мають чітко визначені напрямки: повністю виправдати очікування клієнтів за рахунок реалізації цілей використання продукції, що випускається.
      Культура якості Medesy була сформована завдяки ретельній "документації" накопиченої під час найважливіших конгресів вчених і фахівців в стоматологічній хірургії.
      Багатство накопичених знань, професіоналізм і постійне вдосконалення продукції дозволяють виробляти кращі стоматологічні та хірургічні інструменти, які повністю відповідають вимогам сучасних стоматологічних клінік і центрів.
       Вся продукція Medesy випускається з високоякісної нержавіючої сталі, піддається ретельній перевірці та контролю на всіх етапах виробництва, що гарантує повну відповідність міжнародним стандартам.

Офіційний сайт: www.medesy.it


Зв'язок з менеджером https://www.facebook.com/InnaMedesy
Відділ імплантології: (096) 214-11-57, (098) 982-46-45