dreve

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Оновлено асортимент ортодонтичних пластин від Dreve - круглі, товщина 3 мм, кольорові.

Друфософт-пластини для виготовлення кап, ортодонтичних конструкцій, дублікатів демонстраційних моделей, ретейнерів.
Характеристики - м'які еластичні, швидко відновлює форму.
Хімічний склад - етиловий / вінілацетатних сополімерізат.
Попередня сушка не потрібна.
Зклеювання з акрилатом - немає

535052 fixtemp cbFixtemp С&B – це автоматично змішуваний композит на основі багатофункціональних метакрилатів. Він використовується для виготовлення тимчасових коронок і мостів, а також накладок, вкладок і вінірів.

Композит поставляється в різних кольорах: А2, А3, А3.5.

У комплект входить один картридж 50мл + 10 насадок канюлей.
Показання: Коронки, мости, пломби, вкладки, накладки, вініри, а також тимчасові зубні протези, що встановлюються на більш тривалий термін.
А) Пряме виготовлення
Fixtemp С&B наноситься безпосередньо з подвійного картриджа за допомогою змішувача канюлі (особливо для матеріалів 4:1) в відбиток, який попередньо був зроблений з зубів. Для отримання точних і стабільних результатів рекомендується вирізати міжзубну перегородку. Щоб уникнути утворення повітряних бульбашок важливо, щоб верхівка змішувальної канюлі залишалася в матеріалі. Препарати слід формувати у вигляді блоків і ізолювати, наприклад, за допомогою вазеліну. Відбиток, заповнений матеріалом Fixtemp, фіксується за місцем в ротовій порожнині пацієнта (з дотриманням зазначених вище часових параметрів). Потім, надаючи по можливості рівномірний тиск, відбиток утримують близько двох хвилин до досягнення "гнучкої" фази. Після цього тимчасовий протез разом з відбитком можна видалити, однак, рекомендується залишити протез в відбитку ще приблизно на 5 хвилин до завершення полімеризації.

В) Непряме виготовлення
Для виготовлення тимчасових протезів в стоматологічній лабораторії необхідна точна модель стану зубів до початку препарування, а також модель препарованих зубів. Для отримання першого типу моделі використовується термо-формуюча фольга (пластина), яка встановлюється на модель в області зубів, що підлягають відновленню; потім матрикс вирізається і заповнюється Fixtemp С&B безпосередньо з подвійного картриджа зі змішувальної канюлі. Через 30 секунд після початку змішування заповнена матеріалом Fixtemp С&B фольга накладається на ізольовану препараційну модель і надійно фіксується на інших зубах. Через 2 хвилини досягається "гнучка" фаза Fixtemp С&B, і фольга може бути обережно видалена разом з тимчасовим протезом. Рекомендується залишати тимчасовий протез в фользі аж до повного затвердіння матеріалу через 5 хвилин.
Завершальна обробка:
- утворине під дією кисню повітря поверхневий інгібіційний шар може бути вилучений з необточеної поверхоні за допомогою органічного розчинника (наприклад, ізопропілового алкоголю).
- після повного затвердіння, не менше 5 хвилин після початку змішування, тимчасовий протез обробляється за допомогою тонкої фрези з твердого сплаву. Не слід вдихати утворючий при цьому пил, краще використовувати маску або відсмоктувачь.
- Поверхня покривається світлозатверджуючим лаком з високим ступенем блиску або полірується вручну гумовим поліром або щіткою з козячої вовни.
Цементування
Цементи, що містять Евгенол, можуть порушувати полімеризацію закріплюючих сумішей при остаточному закріпленні протеза. Тимчасовий протез закріплюється за допомогою звичайних матеріалів для тимчасової фіксації.
Технічні дані
Час обробки> 50 сек
Час полімеризації <1,5 хв
Опір до стиснення - 260 MPa
Опір на вигин - 84 MPa
Опір до розтягування - 40 MPa
Абсорбція води - 10мг / мм2
Важливі поради:
- при використанні нових картриджів з технічних причин можливо нерівномірне перемішування компонентів. Тому рекомендується викинути першу порцію суміші - приблизно розміром з горошину;
- при використанні вже початих подвійних картриджів перед насадженням змішувальної канюлі необхідно очистити вихідні отвори;
- дезінфекція проводиться без проблем звичайними засобами;
- матеріал повинен використовуватися підготовленим персоналом тільки для вищевказаних цілей.
Застосовувати тільки в стоматології!
Зберігати в недоступному дітям місці!
Умови зберігання
Зберігати при температурі, в середньому не перевищує 25 ° С. Не зберігати в холодильнику! Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

 

lack 38234

 Odontosil 2K Lack  Dreve - прозорий, що не містить розчинників, який легко затвердіває, двокомпонентний силіконовий лак.

Він підходить для покриття еластопозиціонерів Odontosil і м'яких залишкових матеріалів для перебазування, виготовлених з додатково-вулканизирующих силіконів. Лак забезпечує герметичність поверхні, робить її прозорою і блискучий.

Особливості:
- Без розчинників.

- Без запаху.
- Безпечний для шкіри і біосумісний.

Набір: 2 x 50 мл подвійних картриджа з 12 насадками для замішування

tabletki maxifresh  MaxiFresh TM-  таблетки для чистки німецького виробника Dreve.

Таблетки MaxiFresh використовується для зовнішньої чистки і доглядом за ортодонтичними апаратами, спортивними капами, ретейнерами, шинами від бруксизму. Ідеально підходить для очищення всіх термопластичних матеріалів.
Щоденне чищення продовжить термін служби вашої високоякісної капи і гарантує бездоганну гігієну.

Переваги:
- Проста і професійна чистка для щоденного використання вдома, що продовжить термін служби вашої капи.
- Мінімізує знебарвлення та фарбування.
- На відміну від традиційних зубних паст, MaxiFresh не містять абразивів, тому зберігає матеріал.
- Освіжає поверхню і усуває запах.

Застосування:
Помістіть очищувальну таблетку MaxiFresh в контейнер, наповнений 150 мл води, температура близько 37 ° C.
(Більш холодна вода може продовжити процес розчинення таблетки).
Після повного розчинення таблетки, помістіть капу в воду як мінімум на 45 хвилин.
Після закінчення процесу очищення промийте капу під проточною водою і висушіть поверхню.

Сторінки ортодонтичної продукції  fb icon 325x325  16ac115b06373de7459391f08884e78758847ab9