Компанія ANTHOGYR, створена в 1947 році, спеціалізується на виготовленні медичного інструментарію, матеріалів та імплантатів. В даний час в компанії працюють 200 фахівців, продукція експортується в 80 країн світу.

   Розвиток компанії в значній мірі забезпечується довірою, повагою і інтересом практикуючих стоматологів продукції ANTHOGYR, так само як і активним впровадженням нових технологічних розробок в процес і моделі виробництва.

     Головною метою компанії - є продовжувати слідувати цим концепціям, постійно вдосконалюючись та використовуючи новітні досягнення, щоб не тільки відповідати вимогам, а й випереджати побажання лікарів-стоматологів.

   Розробки ANTHOGYR - мікромотор Implanteo® і NiTi Control® в значній мірі спростили певні етапи роботи в імплантології та ендодонтії. З початком виробництва кутових наконечників Mont-Blanc® (для використання в загальній стоматологічній практиці і також імплантології) компанія вийшла на ринок ексклюзивної продукції в даному секторі.

     Ми пропонуємо Вам ознайомитися з продукцією компанії ANTHOGYR, відчути довіру, свободу, ергономічність і зручність в роботі, будь то в стоматології загальної практики, ендодонтії або імплантології.

Сайт компанії : https://www.anthogyr.com/

Зв'язок з менеджером https://www.facebook.com/Inna-Medesy-103075931159876/
Відділ імплантології: (096) 214-11-57, (098) 982-46-45