Добре, що ми не бачимо мікроорганізмів, які живуть у нас в порожнині рота. Дослідження нальоту на емалі приголомшують. Різні бактерії (це і коки, спірохети, палички, в тому числі наявність їх волокнистих і джгутикових форм) розташовуються дуже щільно і здатні формувати шар до половини міліметра товщиною і навіть більше.

Подробнее...

contrafact

Шановні стоматологи і партнери!

На стоматологічному ринку України з'явилися контрафактні продукти VDW, а саме - ендодонтичний інструментарій. Підробка дуже схожа на оригінальний продукт VDW. Упаковка скопійована і зроблена так, що відрізнити від оригіналу практично неможливо, а ось інструмент, що знаходиться в цій упаковці, не відповідає тим стандартам якісної продукції, яку виробляє VDW.

Ви наші найважливіші союзники в боротьбі з підробленою продукцією і сірою діяльністю на ринку України, тих суб'єктів, які займаються розповсюдженням даного контрафакту. Також немає необхідності докладно пояснювати, який ризик для стоматолога - використовувати неякісний ендодонтичний інструмент, не кажучи вже про наслідки для пацієнта.

Продаж таких підробок є порушенням закону в кожній країні.

Для того, щоб не зіпсувати репутацію і для захисту здоров'я пацієнтів, ми радимо Вам купувати продукцію VDW тільки безпосередньо у нас або у наших регіональних представників.

Висока якість продукції є кращим захистом для пацієнтів!

З повагою, бренд - менеджер VDW в Україні - Ігор Думич «INTERDENT».